Opis obrazu

Dyrektor marketingu cyfrowego

Wolne miejsca: 5
Oferta pracy wygasła

Opis stanowiska

3 lat temu

Poszukujemy doświadczonego specjalisty ds. marketingu cyfrowego, który ulepszy nasz plan marketingowy, realizację i optymalizację naszych działań marketingowych online. Promowanie usług w kanałach cyfrowych o dużym potencjale. Pracownik powinien być zaangażowany i oddany rozwojowi i brandingowi firmy.

Musisz być dobrze zorientowany w koncepcjach związanych z marketingiem cyfrowym i tym, jak Internet może stać się silnym atutem zapewniającym rosnące przychody.

Umiejętności Techniczne:

Digital Marketing E-mail marketing Pozytywne nastawienie Search Engine Optimization Marketing mediów społecznościowych

Obowiązki:

  • SEO on-page, SEO off-page, technika budowania linków, utrzymanie obecności w mediach społecznościowych, e-mail marketing
  • Bądź na bieżąco z trendami marketingu cyfrowego
  • Aktywny udział w działaniach Search Engine Optimization (SEO)
  • Zastosuj strategie pozyskiwania linków zwrotnych, które pozytywnie wpływają na ranking organiczny organic
  • Twórz niezbędne plany adaptacyjne dla marketingu e-mailowego i social media
  • Twórz odpowiednie treści, publikuj w kanałach cyfrowych i regularnie utrzymuj kanały (tj. media społecznościowe, sieć, e-mail itp.)
  • Przygotuj biuletyny online i e-maile promocyjne oraz zorganizuj ich dystrybucję różnymi kanałami
  • Planuj i monitoruj bieżącą obecność firmy w mediach społecznościowych (Twitter, Facebook, LinkedIn itp.)
  • Uzyskaj wgląd w trendy marketingu online i aktualizuj strategie
  • Twórz grafiki i filmy, które pomagają we wspieraniu treści pisanych
  • Wykonuje wszystkie strony internetowe, SEO/SEM, e-mail, media społecznościowe
  • Zbadaj konkurentów i wymyśl nowe strategie
  • Dowiedz się, jak korzystać z narzędzi online i offline przyjętych przez firmę

wymagania:

  • Dobra umiejętność komunikacji i prezentacji
  • Preferowane jest doświadczenie zawodowe w firmach zajmujących się edycją obrazu
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie SEO, e-mail marketingu i branży marketingu cyfrowego
  • Preferowana jest podstawowa wiedza na temat usługi edycji zdjęć
  • Musi być doskonały w pisaniu po angielsku
  • Umiejętność pracy pod presją z terminem
  • Możliwość szybkiego wyszukiwania i rozwiązywania problemu
  • Silne umiejętności krytycznego pisania i badania

Wymagania edukacyjne:

  • Licencjat z dowolnej dyscypliny
  • Każdy certyfikat Digital Online Marketing będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w branży obróbki zdjęć będzie mile widziane

Korzyści:

  • Dieta wycieczkowa, Premia za wyniki, Fundusz Provident
  • Obiekty na lunch: Częściowo dotowane
  • Przegląd wynagrodzeń: Roczny
  • Premia festiwalowa: 2 (rocznie)

Podsumowanie pracy

Opis obrazu
www.colorclipping.com Strona internetowa
Mirpur, Dhaka, Bangladesz Lokalizacja
Mężczyźni i kobiety Płeć
Wiek od 21 do 30 lat Wiek
Praca w biurze Stanowisko pracy
Pełny etat Rodzaj pracy
1 do 3 lat Doświadczenie
Marketing Departament
Miesiąc 3 Okres prowizji
Wynagrodzenie Do negocjacji
Średni poziom Poszukujemy doświadczonego, zmotywowanego Digital Marketera.
27 kwietnia 2021 r. Ostateczny termin
Kolorowy przycinanie

O nas

Naszą misją jest doskonalenie jakości obrazów przy zastosowaniu zaawansowanej techniki retuszu przez zespół ekspertów.

Zobacz profil firmy

Kontakt

Color Clipping
Działka - 30, Droga - 01,
Senpara Parbata, Mirpur – 10,
Dhaka, Bangladesz
E-mail: [email chroniony] Telefon: + 880 1840 034121