Photographic Society of America (PSA)

PSA Medlemskapskategorier og avgifter

Photographic Society of America (PSA)

I 1919 ble Associated Camera Clubs of America bygget. Men i 1934 ble navnet hans endret og kalt Photographic Society America (PSA). Det er en organisasjon av fotografering. Dens aktiviteter er verdensomspennende og gir et bredt spekter av tjenester for å fremme fotografering.

Denne organisasjonsmedlem kan forbedre sine fotografiske kunnskaper og ferdigheter hva har. De kan delta i konkurranser og utdanningsprogrammer. Disse konkurransene skjer i klubber, råd, foreninger og kapitler. Medlemsbildene er alltid tilgjengelige for visning av bildene.

Oppdrag av PSA

"Fremme Kunst og Vitenskap av Photography" ble grunnlagt av PSA. PSAs strategiske plankomite brøt opp det opprinnelige oppdraget og utviklet den nåværende. Det ble godkjent av styret.
 Photographic Society of America (PSA) fremmer kunst og vitenskap for fotografering for fotografene. Det hjelper kommunikasjon, bildestimering og kulturutveksling.
 PSA gir utdanning, informasjon, inspirasjon og mulighet for alle som er interessert i fotografering.

PSAs aktiviteter

Mer enn 80-land har PSA-medlemmer. Det tilbyr individuelt og foto organisasjonsmedlemskap. Disse organisasjonsaktivitetene er - en månedlig journal, online fotogallerier. Det har andre fasiliteter som bildeevaluering, studiegrupper, kurs, konkurranser, en årlig konferanse, mulighet for anerkjennelse av fotografisk prestasjon og service, rabatter på fotograferingsrelaterte produkter og tjenester.

Individuelle medlemmer

• Et unikt PSA-ID-nummer kan bare motta enkelte medlemmer.
• For å bruke PSAs nettsted kan du bruke medlems ID-nummer eller e-post og et passord.
• Individuelle medlemmer kan nyte medlemmets eneste side.
• Omfang for å lage egne nyhetsbrev.
• Tilgjengelig på syv online fotograferingskurs.
• Hvert medlem kan opprette et medlems galleri.
• Det har mulighet til å bistå fra PSA Consultants.
• Har muligheten til å søke etter medlemskap?
• Mulighet til å tjene priser fra samfunnet eller fotografisk prestasjon
• Medlemmer har tilgang til studiegruppe, bildeevalueringstjenester, PSA-mentor

PSA medlems klubber / råd

• Medlemmer får muligheten til å oppdatere klubbens eller rådsinformasjonen. De kan skrive ut et medlemskort, forny medlemskap, last ned en PSA-logo for nettstedet ditt, PSA Club Members Representative-siden.
• PSA Members Clubs / Councils kan motta et unikt PSA Club ID nummer for dem.
• Mulighet til å bruke PSA Club eller Council ID nummer eller representativ e-post pluss et passord for innlogging. Men enkelte medlemmer kan ikke bruke begge.
• PSA-medlemsklubb / rådsrepresentant-sideadgang har bare PSA-medlemsforening eller rådsrepresentant.
• Mulighet for å skrive ut PSA Journal, inkludert den årlige Hvem er hvem i fotografi, kun sendt til klubb eller rådsrepresentant - ikke noe online alternativ.
• Har mulighet til å workshop i bildeanalyse. Program Utlån Bibliotek for materialer for å bruke klubb eller råd hendelser.
• For utdanning, utstilling, interkonkurranse, dømming, anerkjennelse, PSA-konkurranser, klubbprogrammer og teknisk assistanse har konsulenter.
• "Hvordan bli vert for en internasjonal utstilling" har konsulent til å utdanne klubber eller råd om dette.
• Denne organisasjonen oppfordrer fotografer til å finne og bli med lokale klubber ved hjelp av sosiale medier.
• Mulighet til PSA service priser for klubber
• Motta spesielle rabatter laget for klubben
• Gjennom Youth Showcase-programmedlemmer kan klubber nå opp

PSA Utdanningsprogram

PSA tilbyr nettkurs for å lære noe nytt og det beskriver eller se en liste over kandidater fra hver. Men bare PSA-medlemmer de er logget på påmeldingsskjemaene. Det har en komplett liste over online kurs som tilbys. Medlemmer som ønsker nøyaktig at noen deler sin erfaring villig som en mentor. PSA har denne muligheten til å fungere som mentor. PSA-medlemmer får sjansen til å samle kunnskap fra konsulenter.

Medlemskapskategorier og avgifter:

Photographic Society of America tilbyr tre kategorier. De er - individuelle, klubb og ungdom og har 1,2 eller 3-årsvilkår.
• Individuelle medlemmer har mulighet til å skrive ut PSA Journal i et digitalt format med lav hastighet.
• Klubbens representanter har mulighet til å dele medeselskapene den trykte journalen.
• Under 18 har ungdomsmedlemmer ulike fordeler.

Graden av digitalt medlemskap er det samme rundt om i verden. Men på den annen side får klubbmedlemskap de trykte journalfasilitetene, men har ikke fasiliteter for digitalt medlemskap. PSA $ 45 til $ 100 er individets rekkevidde, men ikke inkludert trykt tidsskrift.

Bli med på PSA nå

På slutten av det ville det være lett å snakke at Photographic Society of Association har jobbet med fotografer hjelp. Denne foreningen støtter fotografen for å øke sin ferdighet og nivå høyere. De kan få refunderingsomfang.

Zakir Hossain
["ADMINISTRERENDE DIREKTØR"]
Zakir liker å snakke om forretnings- og kreative ting. Med en god personlighet er han den beste, vennlige personen i hans firma. Han samarbeider med hver ansatt. Opprettholde en travel dagplan, blogger han på interessante emner til potensielle kunder.

Legg igjen en kommentar