Hvordan være medlem av American Photography Association

Medlemskap av APA & Fordeler for fotografer

Hvordan være medlem av American Photography Association

Blant alle verdensberømte fotograferingsforeninger, American Photography Association er en av dem. Det organiserer for den innfødte fotografen, men andre landsfotograf kan bli med i foreningen. For å bli en aspirerende fotograf, kan du være en del av APA. Ved dette kan du vise frem bildene dine til besøkende fra hele verden.

TFO

APA arrangerer konkurranse, utstilling, kommunikasjon og fremmer fotografiske arbeider. Det er etablert for å utvikle og forbedre fotografisk kunnskap om Amerika og verdensfotografiske engasjement. Det er plattformen for å bygge en profesjonell fotografisk oppretting.

Medlemskap av APA

Medlemskapet til APA er åpent for profesjonelle, fremvoksende, ikke-profesjonelle fotografer. Det inkluderer også videografer, fotojournalister, studenter og fakultet for alle nivåer som er over hele verden.

Foreningsmålene er å fremme deg, din fotografering og virksomhet. Det er en mulighet til bli med her, til anerkjent og respektert organisasjonsorganisasjon for fotografering i USA og rundt om i verden.

Sammenkobling prosess-

 • Medlemskapsapplikasjonen sender inn
 • Søknad gjennomgang og godkjenning
 • Medlemskapskortet og trykkkortet er utstedt

Koden til medlemmene-

 • Dette kortet brukes til å identifisere APA-medlemskapet, det er kun for bruk av eieren, ikke til andre formål.
 • Når kortet er forseglet, vil det tre i kraft
 • Foreningen har rett til å ta noen juridiske handlinger dersom kortets merke og sel er endret eller smidd.
 • Medlemskapsholdere har ansvaret for å opprettholde grunnloven og må betale medlemsavgift i rett tid.
 • Hvis medlemskortet vil bli tapt eller skadet dessverre, blir kortet deklarert ugyldig. For å utgjøre et nytt kort vil søknaden og ansiktskontrollen bli brukt.

Fordeler med medlemskap

Som medlem kan man opprette en tilpasset, selvforvaltet medlemsforening for medlemskap gjennom dette medlemskapet. Inkludering i Foreningen Medlemskap Directory som navn, selskap, nettside, e-post, sosiale medier og annen info. Du kan få din egen dedikerte nettside på foreningens nettsted som kan inneholde navn, nettside, kontaktinfo og porteføljebilder.

Du vil få mulighet til å bli valgt som utvalgt fotograf og mulighet til å lisensiere bilder via foreningens markedsplass. Du kan også tjene penger fra tilknyttelsesprogrammet. Hvis du vil, kan du få flere fordeler å bli lagt til på en kontinuerlig basis.

APA Photo Festivals

APA organiserer og sponsorer litt få verdensklasse fotograferingsfestivaler i USA og rundt om i verden som-

 • Miami Photo Festival
 • Las Vegas Photo Festival
 • Britisk fotofestival
 • World Photo Festival

Til slutt er det enkelt å si at oppdraget til American Photography Association er å fremme alle nivåer av fotografer og å tiltrekke og inspirere potensielle nye fotografer. Fordi via programmer disse nye fotografene kan få en plattform for å vise frem sine arbeid og talenter. Det kan være til nytte for medlemmer og allmennheten.

Zakir Hossain
["ADMINISTRERENDE DIREKTØR"]
Zakir liker å snakke om forretnings- og kreative ting. Med en god personlighet er han den beste, vennlige personen i hans firma. Han samarbeider med hver ansatt. Opprettholde en travel dagplan, blogger han på interessante emner til potensielle kunder.

Legg igjen en kommentar