Képleírás

Fénykép retusáló / Fotószerkesztő

Üres állás: 50
A munka lejárt

Job Description

1 éve

Gyakorlattal rendelkező grafikusokat keresünk teljes munkaidős pozícióra a következő képességekkel: Fotóretusálás, Ékszerretusálás, Képmaszkolás, Árnyékkészítés, Szellemmanöken és Vágóösvény stb.

A munkavállalónak elkötelezettnek és elkötelezettnek kell lennie a vállalat növekedése és márkaépítése iránt.

Technikai készségek:

Clipping Path Kép árnyék Ékszer retusálás Haj és szőr maszkolás Több vágógörbe Nyakízület / Ghost Manöken Fotó retusálás Folyadék Színkorrekció

Lágy készségek:

Alapfokú angol nyelvtudás Proaktív Önmotivált Önszerveződő Képesség a többfeladatos működésre Nyomás alatt dolgozni Erős munkamorál Őszinteség és átláthatóság Felelős Dedikált Szövetkezet Kreativitás

Feladatok:

  • A pályázónak legalább 1 éves tapasztalattal kell rendelkeznie vágógörbe, kivágás, többutas, árnyékkészítés és retusálás terén.
  • Szakmai tapasztalat az Adobe Photoshop és képszerkesztés terén
  • Különböző Photoshop-műveletek, bővítmények, előre beállított beállítások használatában szerzett tapasztalat további képesítésnek számít.
  • A jelentkezőknek képesnek kell lenniük az önálló vagy csapatjátékos munkavégzésre.
  • A jelölteknek képesnek kell lenniük a munkaköri utasítások megfelelő megértésére.
  • A jelöltnek bármely műszakban elérhetőnek kell lennie (ha szükséges).
  • Rugalmasnak kell lennie, és képesnek kell lennie a nyomás alatti munkavégzésre anélkül, hogy a teljesítményt veszélyeztetné.
  • Az Adobe Photoshop legújabb verziójával szerzett munkatapasztalat.

Követelmények:

  • Legyen felkészült a túlórára (ha szükséges).
  • Mentálisan fel kell készülni az éjszakai műszakra (ha szükséges).
  • Lelkileg fel kell készülni a munkára legalább 1 évig.
  • Ha 2-3 havonta szokás munkahelyet váltani, akkor nem kell pályázni.
  • Ha a képszerkesztőn kívül más ágazatban dolgozol, akkor nem kell jelentkezned.
  • Ha a nyomdászaton, stúdióban, nyomtatott vagy elektronikus médiában, fotószerkesztésen kívül bármilyen grafikai tervezési ágazatban dolgozik, nem kell jelentkeznie.
  • Proaktívnak, önmotiváltnak és önszerveződőnek kell lennie, erős lelkesedéssel és elkötelezettséggel a hosszú távú karrier kialakítása iránt.
  • Rugalmasnak kell lennie, és képesnek kell lennie a nyomás alatti munkavégzésre.

Oktatási követelmények:

  • SSC
  • Képzés/kereskedelmi tanfolyam: Grafikai tervezés, Photoshop képzés
  • Nagyra értékeljük a fénykép utómunkálatok terén szerzett tapasztalatokat

Előnyök:

  • Ingyenes ebéd lehetőség
  • Ingyenes reggeli
  • Korlátlan tea vagy kávé
  • Havi burger/pizzaparti
  • Munkaszüneti napokon 150% kedvezmény
  • Idővel pótlék
  • Fizetés áttekintése: 1-4 (teljesítmény)
  • Fesztivál bónusz: 2 (évente)
  • Teljesítmény bónusz
  • A legjobb alkalmazott díja
  • Munkavállalói jóléti alap
  • Éves utazás
  • Imák létesítmény jamayat
  • Hitelkártya előnyei

Munkaköri leírás

Képleírás
Mirpur, Dhaka, Banglades Települések
Hímek és nők nem
18-32 éves kor Kor
Munka az irodában Munkahely
Teljes idő Munka típus
Legalább 1 év Tapasztalat
Termelés osztály
6 hónap Ellátási időszak
Fizetés 10000-40000 BDT
Középszint Tapasztalt, önmotivált fotóretusert keresünk.
Június 11, 2023 Határidő
ColorCipping

Rólunk

Küldetésünk a képek tökéletességének fokozása a szakértői csapat fejlett retusálási technikáját követve.

Vállalati profil megtekintése

Kapcsolatok

Color Clipping
Telek - 30, út - 01,
Senpara Parbata, Mirpur - 10,
Dhaka, Bangladesh
E-mail: [e-mail védett] Telefon: +880 1840 034121