Képleírás

Digital Marketing Manager

Üres állás: 1
A munka lejárt

Job Description

1 éve

Tapasztalt digitális marketing menedzser munkatársat keresünk dinamikus csapatunk vezetésére. Ebben a pozícióban az ő feladata lesz a digitális marketing stratégiák kidolgozása márkáink fejlesztése érdekében, a digitális marketing és értékesítési tervek megvalósítása, a kreatív tervezés és az összes digitális marketingkampány végrehajtása, beleértve a közösségi média marketinget is.

A munkavállalónak elkötelezettnek és elkötelezettnek kell lennie a vállalat növekedése és márkaépítése iránt.

Technikai készségek:

Stratégiai tervezés Az adatok elemzése Copywriting Content Marketing Tervezési gondolkodás és tervezés Projektmenedzsment Digital Marketing E-mail marketing Search Engine Optimization Social Media Marketing

Lágy készségek:

Kiváló kommunikáció Kritikus gondolkodás Erős vezetés Agilitás és alkalmazkodóképesség Proaktív Önmotivált Önszerveződő Csapat menedzsment Problémamegoldás Multitasking Erős munkamorál Őszinteség és átláthatóság Meggyőző képességek Analitikai képesség Tech Rajongó Kreativitás A dobozon kívüli gondolkodás Pozitív hozzáállás

Feladatok:

  • Digitális marketingstratégiát dolgoz ki a gazdasági mutatók tanulmányozásával, a kereslet változásainak nyomon követésével, az ügyfelek és jelenlegi és jövőbeli igényeik azonosításával, valamint a verseny figyelésével.
  • Megtervezi és végrehajtja az összes webes, SEO/SEM, adatbázis-marketing, e-mail, közösségi média és vizuális hirdetési kampányt.
  • Tervezi, építi és fenntartja közösségi média jelenlétünket.
  • Hozzájárul a marketing hatékonyságához azáltal, hogy azonosítja a rövid és hosszú távú problémákat, amelyekkel foglalkozni kell.
  • Tervezze meg az éves marketing naptári költségvetést a ROI-val. Méri és jelentéseket készít az összes digitális marketingkampány teljesítményéről, és értékeli a célokat (ROI és KPI).
  • Azonosítja a trendeket és betekintést, és optimalizálja a ráfordítást és a teljesítményt a betekintések alapján.
  • Új és kreatív növekedési stratégiákat dolgoz ki a digitális marketing segítségével. Kísérleteket és konverziós teszteket tervez, hajt végre és mér.
  • A bejövő marketing a potenciális ügyfelek konverziós csatornákba vonzására, az elérés növelésére, az elköteleződési mágnesek létrehozására és a közönségek e-mailek, céloldal-optimalizálás, konverzióoptimalizálás és e-mailek életciklus-elemzése révén történő összevonására összpontosít.
  • Együttműködik belső csapatokkal a céloldalak létrehozása és a felhasználói élmény optimalizálása érdekében.
  • Optimalizálja az interaktív digitális tartalomelemeket az organikus keresési forgalom maximalizálása érdekében, miközben elősegíti a potenciális ügyfelek megszerzését, és támogatja mind a fizetett, mind az organikus társadalmi szerepvállalást.
  • Javasoljon változtatásokat a webhely felépítésében, a tartalomban, a linkelésben és más tényezőkben a célkulcsszavak SEO pozícióinak javítása érdekében.
  • Adjon kreatív ötleteket a tartalommarketinghez, hozzon létre és kezeljen linképítési stratégiákat és tartalommarketing-stratégiákat és végrehajtásokat.
  • Releváns tartalmak fejlesztése, digitális csatornákon való közzététel és a csatornák (pl. közösségi média, web, e-mail stb.) rendszeres karbantartása, hogy elérje a cég célügyfeleit.
  • Erős analitikai képességet használ a végpontok közötti ügyfélélmény értékelésére több csatornán és ügyfélkapcsolati ponton keresztül.
  • Meghatározza a kritikus konverziós és leállási pontokat, és optimalizálja a felhasználói csatornákat.
  • Teljesíti a digitális marketing részleg működési követelményeit az alkalmazottak ütemezésével és beosztásával, valamint a munkaeredmények nyomon követésével.
  • Együttműködjön és kommunikáljon más marketingcsapat tagjaival annak biztosítása érdekében, hogy a SEO-stratégia összhangban legyen a marketingcélokkal.
  • Készítsen napi állapotjelentést, és küldje el a vezetőségnek.
  • Készítsen jelentéseket a menedzsment számára, amely heti és havi eredményeket mutat.
  • A marketing osztály fejlesztése, a csapattagok képzése, vezetése és monitorozása.
  • Ötletek megosztása az üzlet fejlesztésével a felső vezetőséggel és más kollégákkal.
  • Csapatvezetőként dolgozott, és motiválta a csapattagokat a csapat értékesítési céljainak elérése érdekében
  • A digitális marketing munkatársait fejleszti információval, oktatási lehetőségekkel és tapasztalati növekedési lehetőségekkel.

Követelmények:

  • Kimutatható tapasztalat a SEO / SEM, marketing adatbázis, e-mail, közösségi média és / vagy vizuális hirdetési kampányok vezetése és kezelése terén
  • Rendkívül kreatív, tapasztalattal rendelkezik a célközönségek azonosításában és digitális kampányok kidolgozásában, amelyek bevonják, tájékoztatják és motiválják
  • Céloldalak, felhasználói csatornák, A/B és többváltozós kísérletek optimalizálása terén szerzett tapasztalat
  • A webhelyelemző eszközök (pl. Google Analytics, NetInsight, Omniture, WebTrends), a hirdetéskiszolgáló eszközök (pl. DART, Atlas) alapos ismerete
  • Adatvezérelt gondolkodás, kritikus írás- és kutatókészség
  • Naprakész az online marketing és mérés legújabb trendjeivel és bevált gyakorlataival
  • Erős szervezési készség
  • Erős lelkesedésnek és elkötelezettségnek kell lennie a hosszú távú karrier kialakítása iránt.
  • Problémamegoldó erő, határidőre szabott munkakörnyezetben való munkavégzés képessége, odafigyelés a részletekre.

Oktatási követelmények:

  • Alapképzés bármely tudományterületen
  • A Digital Online marketing minden tanúsítványa további előnyt jelent
  • Nagyra értékeljük a fénykép utómunkálatok terén szerzett tapasztalatokat

Előnyök:

  • Ingyenes ebéd lehetőség
  • Ingyenes reggeli
  • Korlátlan tea vagy kávé
  • Munkaszüneti napokon 150% kedvezmény
  • Fizetési áttekintés: Éves
  • Fesztivál bónusz: 2 (évente)
  • Teljesítmény bónusz
  • A legjobb alkalmazott díja
  • Munkavállalói jóléti alap
  • Éves utazás
  • Imák létesítmény jamayat
  • Hitelkártya előnyei

Munkaköri leírás

Képleírás
Mirpur, Dhaka, Banglades Települések
Hímek és nők nem
25-35 éves kor Kor
Munka az irodában Munkahely
Teljes idő Munka típus
5–8 év Tapasztalat
Marketing osztály
3 hónap Ellátási időszak
Fizetés Átruházható
Legmagasabb szint Tapasztalt, önmotivált digitális marketing menedzser munkatársat keresünk.
Június 10, 2022 Határidő
ColorCipping

Rólunk

Küldetésünk a képek tökéletességének fokozása a szakértői csapat fejlett retusálási technikáját követve.

Vállalati profil megtekintése

Kapcsolatok

Color Clipping
Telek - 30, út - 01,
Senpara Parbata, Mirpur - 10,
Dhaka, Bangladesh
E-mail: [e-mail védett] Telefon: +880 1840 034121