Képleírás

Photoshop retuser (grafikus)

Üres állás: 50
A munka lejárt

Job Description

2 éve

Olyan tapasztalt fotóretusert keresünk, aki együttműködő, gyors iramban tudja elvégezni a kijelölt munkát, és a határidőn belül kimenetet tud nyújtani.

A fotóretusereknek figyelniük kell a művészetre és a kompozícióra, mivel azok kapcsolódnak ahhoz, ami a képen általában kívánatos. A retusereknek meg kell érteniük a képzőművészet alkotóelemeit és a fénykép elemeit. Alaposan ismernie kell a Photoshop szerkesztési folyamatát.

Technikai készségek:

Fotó retusálás Ghost Mannequin Ékszer retusálás Fotó maszkolás Árnyékolás

Feladatok:

  • Szakmai tapasztalat az Adobe Photoshop és képszerkesztés terén
  • Képesnek kell lennie a különféle típusú Photoshop beépülő modulokkal, műveletekkel és presetekkel való együttműködésre
  • A jelölteknek képesnek kell lenniük arra, hogy önállóan vagy csapatjátékosként dolgozzanak
  • A jelölteknek képesnek kell lenniük a munkaköri utasítások megfelelő megértésére, meg kell érteniük legalább az alapszintű angol nyelvet
  • A jelöltnek elérhetőnek kell lennie bármely műszakban dolgozni (ha szükséges)
  • Rugalmasnak kell lennie és képesnek kell lennie nyomás alatt dolgozni a teljesítmény romlása nélkül
  • Munkahelyi tapasztalat az Adobe Photoshop CC alkalmazással (legújabb verzió)

Követelmények:

  • A pályázóknak legalább 2 éves tapasztalattal kell rendelkezniük a következő területeken: Adobe Photoshop CC, grafikai tervezés
  • 2 év érvényes munkatapasztalattal kell rendelkeznie egy neves képszerkesztő társaságnál
  • A jelöltnek őszinte, együttműködő, önmotivált, felelősségteljes és elkötelezettnek kell lennie
  • Legyen mentálisan felkészült a túlórára (ha szükséges)
  • Képesség többfeladatos feladatokra és kiváló kommunikációs készség
  • A jelöltnek képesnek kell lennie nyomás alatt dolgozni
  • Ha felveszik, akkor várhatóan legalább 1 évig dolgozik ebben a cégben
  • Ha 2-3 havonta szokás munkahelyet váltani, akkor nem kell pályázni.

Oktatási követelmények:

  • SSC

Előnyök:

  • Ingyenes ebéd lehetőség
  • Ingyenes reggeli
  • Korlátlan tea vagy kávé
  • Munkaszüneti napokon 150% kedvezmény
  • Fizetési áttekintés: Éves
  • Fesztivál bónusz: 2 (évente)
  • Teljesítmény bónusz
  • A legjobb alkalmazott díja
  • Munkavállalói jóléti alap
  • Éves utazás
  • Imák létesítmény jamayat
  • Hitelkártya előnyei

Munkaköri leírás

Képleírás
Mirpur, Dhaka, Banglades Települések
Hímek és nők nem
20-32 éves kor Kor
Munka az irodában Munkahely
Teljes idő Munka típus
Legalább 2 év Tapasztalat
Termelés osztály
3 hónap Ellátási időszak
Fizetés 20000-40000 BDT
Középszint Tapasztalt, önmotivált fotóretusert keresünk.
Június 30, 2021 Határidő
ColorCipping

Rólunk

Küldetésünk a képek tökéletességének fokozása a szakértői csapat fejlett retusálási technikáját követve.

Vállalati profil megtekintése

Kapcsolatok

Color Clipping
Telek - 30, út - 01,
Senpara Parbata, Mirpur - 10,
Dhaka, Bangladesh
E-mail: [e-mail védett] Telefon: +880 1840 034121