Képleírás

Digitális Marketing Ügyvezető

Üres állás: 5
A munka lejárt

Job Description

3 éve

Tapasztalt digitális marketingszakembert keresünk marketingtervünk, online marketing erőfeszítéseink végrehajtásának és optimalizálásának javítására. A szolgáltatások népszerűsítése nagy potenciállal rendelkező digitális csatornákon keresztül. Az alkalmazottnak elkötelezettnek és elkötelezettnek kell lennie a vállalat növekedése és a márkaépítés iránt.

Jól ismernie kell a digitális marketing fogalmait, és azt, hogy az internet miként válhat erős eszközévé a növekvő bevételek biztosításában.

Technikai készségek:

Digital Marketing E-mail marketing Pozitív hozzáállás Search Engine Optimization Social Media Marketing

Feladatok:

  • On-page SEO, Off-page SEO, linképítési technika, a közösségi média jelenlétének fenntartása, e-mail marketing
  • Legyen naprakész a digitális marketing trendjeivel
  • Aktív részvétel a keresőmotor-optimalizálás (SEO) erőfeszítéseiben
  • Stratégiák elfogadása az organikus rangsort pozitívan befolyásoló backlinkek megszerzéséhez
  • Készítsen szükséges adaptív terveket az e-mail és a közösségi média marketing számára
  • Fejlessze ki a megfelelő tartalmat, tegye közzé digitális csatornákon, és rendszeresen tartsa karban a csatornákat (pl. Közösségi média, web, e-mail stb.)
  • Készítsen online hírleveleket és promóciós e-maileket, és szervezze azok terjesztését különféle csatornákon keresztül
  • Tervezze meg és kövesse nyomon a vállalat jelenlegi jelenlétét a közösségi médiában (Twitter, Facebook, LinkedIn stb.)
  • Szerezzen betekintést az online marketing trendekbe, és tartsa naprakészen a stratégiákat
  • Készítsen grafikákat és videókat, amelyek támogatják az írott tartalmat
  • Végrehajtja az összes webet, SEO / SEM-et, e-mailt, közösségi médiát
  • Kutassa a versenytársakat, és dolgozzon ki új stratégiákat
  • Ismerje meg a vállalat által elfogadott online és offline eszközök használatát

Követelmények:

  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • A képszerkesztő vállalatoknál nagyon előnyös a munkatapasztalat
  • Szakmai tapasztalat a SEO, az e-mail marketing és a digitális marketing ipar területén
  • A fényképszerkesztő szolgáltatással kapcsolatos alapvető ismeretek előnyösebbek
  • Kiválónak kell lennie az angol írásban
  • Képesség nyomás alatt dolgozni a határidőig
  • Képesség gyorsan keresni és megoldani a problémát
  • Erős kritikai írási és kutatási készség

Oktatási követelmények:

  • Alapképzés bármely tudományterületen
  • A Digital Online marketing minden tanúsítványa további előnyt jelent
  • Nagyra értékeljük a fénykép utómunkálatok terén szerzett tapasztalatokat

Előnyök:

  • Túrabérlet, Teljesítménybónusz, Provident alap
  • Ebéd lehetőségek: Részben támogatás
  • Fizetési áttekintés: Éves
  • Fesztivál bónusz: 2 (évente)

Munkaköri leírás

Képleírás
Mirpur, Dhaka, Banglades Települések
Hímek és nők nem
21-30 éves kor Kor
Munka az irodában Munkahely
Teljes idő Munka típus
1–3 év Tapasztalat
Marketing osztály
3 hónap Ellátási időszak
Fizetés Átruházható
Középszint Tapasztalt, önmotivált digitális marketingszakértőt keresünk.
April 27, 2021 Határidő
ColorCipping

Rólunk

Küldetésünk a képek tökéletességének fokozása a szakértői csapat fejlett retusálási technikáját követve.

Vállalati profil megtekintése

Kapcsolatok

Color Clipping
Telek - 30, út - 01,
Senpara Parbata, Mirpur - 10,
Dhaka, Bangladesh
E-mail: [e-mail védett] Telefon: +880 1840 034121