Képleírás

Fotó retusálás szakértő

Üres állás: 30
A munka lejárt

Job Description

3 éve

Olyan tapasztalt fotóretusert keresünk, aki együttműködő, gyors iramban tudja elvégezni a kijelölt munkát, és a határidőn belül kimenetet tud nyújtani.

A fotóretusereknek figyelniük kell a művészetre és a kompozícióra, mivel azok kapcsolódnak ahhoz, ami a képen általában kívánatos. A retusereknek meg kell érteniük a képzőművészet alkotóelemeit és a fénykép elemeit. Alaposan ismernie kell a Photoshop szerkesztési folyamatát.

Technikai készségek:

Fotó retusálás Ghost Mannequin Ékszer retusálás Fotó maszkolás Árnyékolás

Feladatok:

  • Felelősséggel tartozik a gyártási követelmények fenntartása és a képek retusálása az utasítások szerint, beleértve a vágógörbét, az árnyékkészítést és a retusálást
  • Hozzon létre utat rendkívül pontos és odafigyeléssel a részletekre
  • Retusálja a képeket roncsolásmentes munkafolyamatban
  • Szerkessze a termékfotókat az ügyfél utasításainak megfelelően
  • Fegyelmezett munka fenntartása a rétegstruktúra és a mappa struktúrák rendezettségének fenntartása érdekében
  • Jártas a fájlkezelésben és a nagy felbontású fénykép retusálásában
  • Fogadjon jegyzeteket az idősebbektől, és időben végezzen módosításokat
  • Minden képen végezzen minőség-ellenőrzést

Követelmények:

  • A pályázóknak legalább 3 éves tapasztalattal kell rendelkezniük a következő területeken: Adobe Photoshop CC, grafikai tervezés
  • 2 év érvényes munkatapasztalattal kell rendelkeznie egy neves képszerkesztő társaságnál
  • A jelöltnek őszintenek kell lennie, képesnek kell lennie nyomás alatt dolgozni
  • Készen kell állnia a nyomás és a túlórák alatti munkavégzésre. Kooperatívnak és önmotívának kell lennie
  • Többszemélyes feladat
  • Kiváló kommunikációs készség

Oktatási követelmények:

  • HSC

Előnyök:

  • Gondoskodási alap, idővel járó juttatás
  • Ebéd lehetőségek: Részben támogatás
  • Fizetési áttekintés: Éves
  • Fesztivál bónusz: 2 (évente)

Munkaköri leírás

Képleírás
Mirpur, Dhaka, Banglades Települések
Hímek és nők nem
20-32 éves kor Kor
Munka az irodában Munkahely
Teljes idő Munka típus
Legalább 1 év Tapasztalat
Termelés osztály
3 hónap Ellátási időszak
Fizetés Átruházható
Középszint Tapasztalt Önmotivált fotóretusert keresünk.
Október 17, 2020 Határidő
ColorCipping

Rólunk

Küldetésünk a képek tökéletességének fokozása a szakértői csapat fejlett retusálási technikáját követve.

Vállalati profil megtekintése

Kapcsolatok

Color Clipping
Telek - 30, út - 01,
Senpara Parbata, Mirpur - 10,
Dhaka, Bangladesh
E-mail: [e-mail védett] Telefon: +880 1840 034121